Seminarium „Rozwój firmy – szansą na stworzenie nowych miejsc pracy” dla pracodawców z terenu gminy Jastków

Print Drukuj

Seminarium „Rozwój firmy – szansą na stworzenie nowych miejsc pracy” dla pracodawców z terenu gminy Jastków

Szanowni Państwo!

    Zapraszam serdecznie na seminarium „Rozwój firmy – szansą na stworzenie nowych miejsc pracy”, które odbędzie się 9 czerwca 2026 roku o godzinie 13:00 w Urzędzie Gminy w Jastkowie ul. Chmielowa 3, 21-002 Panieńszczyzna. Wydarzenie jest konsekwencją analizy potrzeb przedsiębiorców i pracodawców opracowanych w dokumencie ,,Analiza dofinansowania do działalności gospodarczej 2023” i przypieczętowanych podpisanym porozumieniem ze Starostwem Powiatowym w Lublinie, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Izbą Administracji Skarbowej w Lublinie oraz Powiatowym Urzędem Pracy w Lublinie. Naszym celem jest wsparcie Państwa w zakresie informacji mających wpływ na rozwój Waszych działalności, a poprzez to na tworzenie nowych miejsc pracy.

    Zapraszamy pracodawców, przedsiębiorców, jak również osoby rozważające podjęcie działalności gospodarczej, z terenu gminy Jastków.  Zapisy na seminarium pod numerem telefonu: 502 967 934 – liczba miejsc ograniczona.

 

Zapraszam serdecznie
Grażyna Gwiazda
dyrektor PUP w Lublinie

 

Program Seminarium

„Rozwój firmy – szansą na stworzenie nowych miejsc pracy”

 9 czerwca 2026 roku

Jastków ul. Chmielowa 3, 21-002 Panieńszczyzna.

1.

13:00 – 13:20

Otwarcie wydarzenia – Pani dr inż. Sylwia Pisarek-Piotrowska Starosta Lubelski i Pani Grażyna Gwiazda Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Lublinie

2.

13:20 – 13:50

Ulgi i zwolnienia z ZUS – przedstawiciel Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

3.

13:50 – 14:20

Cyfryzacja rozliczeń podatkowych, nowe obowiązki przedsiębiorcy w 2026/2027 – przedstawiciel Izby Administracji Skarbowej w Lublinie

4.

14:20 – 14:30

Przerwa kawowa

5.

14:30 – 15:00

„Mniej dla Fiskusa, więcej dla Firmy” – sprawdzone sposoby na obniżenie podatków i opłat – adw. Patryk Jastrzębski – Kancelaria prawno-podatkowa „Piskorek sp. z o.o.”

6.

15:00 – 15:30

Krajowy Fundusz Szkoleniowy – jak pozyskać dofinansowanie na szkolenia pracodawcy i pracowników? – Sebastian Andrzejewski, specjalista ds. rozwoju zawodowego

7.

15:30

Poczęstunek dla Uczestników

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Informacje o publikacji dokumentu